Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

ObrazekTyto stránky věnujeme našim pejskům.

Před třemi roky jsme si koupili pejska labutěnku Guana doma mu řikáme ( Bony),a jak už to u číńánků bývá nebyl to náš poslední pejsek ,a tak za rok jsme si jeli k chovatelce Míši Byrtusové do CHS z Jasné hvězdy pro dalšího chlapečka a zase to byl labuťák Chuan (Cid). Tentokrát jsme se rozhodli si vzít pejska na výstavy. A tehdy jsme si mysleli že už opravdu dalšího pejska kupovat nebudeme ,protože už máme doma dva.A jak už to bývá ,měla Míša štěňátka a já se zakoukala do nahatého klučíka, Jeryho. A tak jsme se jeli na pejska jen tak podívat .A když jsme toho prcka drželi v náruči ,tak jsme věděli že patří k nám..Přece jsme tři, tak pejsky potřebujem taky tři.

A tak jsme byli tři ,jen do doby kdy jsem poznala fenečku Fiji Fujita Avokaduh odchov chovatelky Magdy Hudákové z CHS Avokaduh ,která se mi moc líbila a byla přesně můj typ.A tak jsem se rozhodla ,pokud bude mít Magda ve vrhu nahatou fenečku, ráda bych se stala její majitelkoů.A když jsem pak pár dnů po narození Glorku viděla ,věděla jsem že právě ona je ta naše holčička.,která se k nám nastěhovala pár dnů před vánocemi.A tak máme pejsky čtyři.

Ani jsme se nenadáli a je nás o jednoho zase více.Do naši rodiny se přistěhovala Chiquitta Avokaduh.za kterou moc děkují Magdě Hudákové....

A je to tady už nás je 6.Naši smečku posílil pejsek Bertucio z Teramonu.Kterého nám svěřila do naši péče Jitka Krňávková.

 

Dík těmto pejskům je náš život pestřejší .

Obrazek


Obrazek 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář